270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Akt gyöngysorral (Modell gyöngysorral), 1919

172. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)

Akt gyöngysorral (Modell gyöngysorral), 1919

olaj, vászon

50*38,5 cm

j.j.f.: Szüle 919