270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Olvasó modell

173. Greguss Imre (Zayugróc, 1856 - Budapest, 1910)

Olvasó modell

olaj, karton

36*27 cm

j.j.l.. Greguss Imre