270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pihenő modell

174. Glatter Árminnak (Szepsi, 1861 - Budapest, 1931) tulajdonított

Pihenő modell

olaj, vászon

40*54,5 cm

sérült, keret sérült, hiányos