270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Akt tükörrel, 1929

175. Gallé Tibor (Harta, 1896 - Budapest, 1944)

Akt tükörrel, 1929

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.f.: Gallé Tibor 1929