270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fiú kutyával, 1940-es évek

176. Wains, Robert (Quaregnon, 1914 - 1973)

Fiú kutyával, 1940-es évek

olaj, vászon

90,5*71 cm

j.j.k.: R. Wains 194...

keret sérült