270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Csendélet festett faszoborral"

195. Kosztolányi Kann Gyula

"Csendélet festett faszoborral"

olaj, vászon

60*47 cm

j.j.l.: Kosztolányi