270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csendélet almákkal

194. Molnár Z. János (Cservenka, 1880 - Gödöllő, 1960)

Csendélet almákkal

olaj, karton

27*22 cm

j.j.l.: Molnár Z. János