270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szarvasvadászat és medvevadászat - párkép VÉDETT NO EXPORT

67. Német festő, 18. sz. közepe

Szarvasvadászat és medvevadászat - párkép VÉDETT NO EXPORT

olaj, fa

16,5*21 cm