270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csatajelenet

66. Courtois, Jacques (Saint-Hippolyte, 1621 – Róma, 1675) modorában, 17. sz. második fele

Csatajelenet

olaj, vászon

82*112 cm

Reprodukálva: Zsánermetamorfózisok, Szépművészeti Múzeum, Budapest, 1993. kat. sz. C 124. Kiállítva: Zsánermetamorfózisok, Székesfehérvár, 1993. június 13 – október 10. VÉDETT – NO EXPORT!