66. Courtois, Jacques (Saint-Hippolyte, 1621 – Róma, 1675) modorában, 17. sz. második fele
Csatajelenet
olaj, vászon
82*112 cm
Reprodukálva: Zsánermetamorfózisok, Szépművészeti Múzeum, Budapest, 1993. kat. sz. C 124. Kiállítva: Zsánermetamorfózisok, Székesfehérvár, 1993. június 13 – október 10. VÉDETT – NO EXPORT!