270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Sebesült katona, 1839

65. Schindler Albert (Andelska Hora,1805 -Bécs,1861)

Sebesült katona, 1839

olaj, vászon

23,5*29 cm

b.l.: 1839 h.o.: felirat. Albert Schindler Wien 1805 - 1861 és Dorotheum cimke töredék