65. Schindler Albert (Andelska Hora,1805 -Bécs,1861)
Sebesült katona, 1839
olaj, vászon
23,5*29 cm
b.l.: 1839 h.o.: felirat. Albert Schindler Wien 1805 - 1861 és Dorotheum cimke töredék