270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Római pápák Szent Pétertől III. Leóig

3. Jasper, Friedrich (Bécs, 1847 - Bécs, 1938)

Római pápák Szent Pétertől III. Leóig

litográfia, papír

550*655 mm

j.j.l.: Ex typis Friderici Jasper Vindobonae