270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nagykálló végvára

4. Schnitzer, Lucas (Nürnberg, 1600 - 1671)

Nagykálló végvára

rézmetszet, papír

j.j.l.: LS fec

Megjelent: Ortelius Redivivius Nürnberg 1665