270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Pest és Buda látképe

5. Merian, Matthaus (1593 - 1650)

Pest és Buda látképe

rézmetszet, papír

170*340 mm

A 17. sz.-i Meriánként ismert látkép 19. sz.-i másolata