270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Remete szent prédikációja VÉDETT NO EXPORT

57. Rosa, Salvator (1615 - 1673) köre, 17. sz.

Remete szent prédikációja VÉDETT NO EXPORT

olaj, vászon

64,5*102 cm