270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A Szent Család Szent Annával

56. Bolswert, Schelte Adams (Bolsward, 1586 – 1659) metszete után, 1800 körül

A Szent Család Szent Annával

olaj, fémlemez

37,5*31,5 cm