55. Dorffmeister István (Bécs, 1725 - Sopron, 1797)
A Szent Család Szent Annával és Szent Joachimmal, 1796
olaj, papír
34*24 cm
j.j.l.: Stephá. Dorfmeister pinxit 1796
k.l.: latin nyelvű felirattal, h.o.: Ernst Múzeum aukciós címke