270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A Szent Család Szent Annával és Szent Joachimmal, 1796

55. Dorffmeister István (Bécs, 1725 - Sopron, 1797)

A Szent Család Szent Annával és Szent Joachimmal, 1796

olaj, papír

34*24 cm

j.j.l.: Stephá. Dorfmeister pinxit 1796

k.l.: latin nyelvű felirattal, h.o.: Ernst Múzeum aukciós címke