270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A Szent család menekülése Egyiptomba

54. Verwilt, Thomas Francis (Rotterdam, 1623 - Rotterdam, 1661)

A Szent család menekülése Egyiptomba

olaj, vászon

118*166 cm

j.a. kútkáván