270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Egy kis pletyka

260. Makó Bertalan (Budapest, 1890 - ?)

Egy kis pletyka

olaj, vászon

73,5*64,5 cm

j.j.l.: Makó

keret nélkül, kis sérüléssel