270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kucsmás férfi

259. Foretic Vinko (Komza, 1888 - Split, 1958)

Kucsmás férfi

olaj, vászon

91*60 cm

j.b.l.: V. Foretic ...