270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kecskegidával játszó kislány, 1921

209. Haranghy Jenő (Debrecen, 1894 - Budapest, 1951)

Kecskegidával játszó kislány, 1921

olaj, vászon

40*50 cm

j.b.l.: Haranghy Jenő Pécel, 1921