210. Székely Kovács Olga (Szeged, 1900 - 1971)
Testvérek, 1926
olaj, vászon
148*133 cm
j.b.l.: SzKO 926
Kiállítva és reprodukálva: Saphier- Hölgyek palettával, 2008. (155. kép)