211. Schréder Etta (Kárpáthy Jenőné) (Diósgyőr, 1895 - Budapest 1970)
Nő piros ruhában (Richter Ilonka arcképe (?), 1920 körül
olaj, vászon
139*100 cm
j.j.l.: K. Schréder E.