270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Nő piros ruhában (Richter Ilonka arcképe (?), 1920 körül

211. Schréder Etta (Kárpáthy Jenőné) (Diósgyőr, 1895 - Budapest 1970)

Nő piros ruhában (Richter Ilonka arcképe (?), 1920 körül

olaj, vászon

139*100 cm

j.j.l.: K. Schréder E.