270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgy sárga ruhában

212. Péczely Antal (Budapest, 1891- ?, 1944 körül)

Hölgy sárga ruhában

olaj, vászon fára ragasztva

88*70 cm

j.j.l.: Péczely