270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ószövetségi Szentháromság Ábrahámmal és Sárával

15. Orosz ikonfestő, 20. sz. eleje

Ószövetségi Szentháromság Ábrahámmal és Sárával

olaj, fa

31*25 cm