270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Az Istenszülő Szűz Mária születése

14. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Az Istenszülő Szűz Mária születése

olaj, fa

35,5*30 cm

sérült