270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csodatévő Szent Miklós Krisztussal és Istenszülővel

13. Orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Csodatévő Szent Miklós Krisztussal és Istenszülővel

olaj, fa

26,5*22,5 cm

kis sérüléssel