270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

12. Orosz ikonfestő, 1900 körül

Krisztus pokolraszállása és feltámadása ünnepekkel

olaj, fa

30,5*26 cm

sérült