270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgy kék ruhában

100. Magyar festő, 19. sz. közepe

Hölgy kék ruhában

olaj, vászon

19,5*15 cm

ho. vakrámán felirat: Dekret Flóra Gaparetzné