101. Kriehuber, Joseph (Bécs, 1800 - Bécs, 1876)
Katonatiszt portré, 1854
litográfia, papír
355*260 mm
j.b.l.: Kriehuber 854
szélén kissé foltos, j.j.l.: GE D.R.B.J. RAUH IN WIEN,