270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Katonatiszt portré, 1854

101. Kriehuber, Joseph (Bécs, 1800 - Bécs, 1876)

Katonatiszt portré, 1854

litográfia, papír

355*260 mm

j.b.l.: Kriehuber 854

szélén kissé foltos, j.j.l.: GE D.R.B.J. RAUH IN WIEN,