270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Ligetes táj, 1938

235. Sárdy Brutus (Perlasz, 1892 - Budapest, 1970)

Ligetes táj, 1938

olaj, vászon kartonra ragasztva

42,5*54 cm

j.j.l.: Sárdy Brutusz 938