270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > "Két fa"

234. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

"Két fa"

olaj, falemez

20*28,5 cm

j.b.l.: Herman Lipót

ho.: autográf felirat