233. Nádler Róbert (Pest, 1858 - Budapest, 1938)
"Nagybányai táj"
olaj, vászon kartonra ragasztva
42*52 cm
j.j.l.: Nádler Róbert
Kiállítva:100 éves a Szolnoki Művésztelep 1902 - 2002, Pataky Galéria 2002.09.27. - 10.28.