270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > A kis virágárus lány

89. Kremer, Petrus (Antwerpen, 1801 - Antwerpen, 1888)

A kis virágárus lány

olaj, vászon

81*68 cm

j.b.l.: P. Kremer