88. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)
Prihradny Ernő iglói vasgyáros és bányatulajdonos portréja, 1867
olaj, vászon
121*92,5 cm
j.b.l.: Barabás ho.: Ernst aukciós cimke