270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Prihradny Ernő iglói vasgyáros és bányatulajdonos portréja, 1867

88. Barabás Miklós (Kézdimárkosfalva, 1810 - Budapest, 1898)

Prihradny Ernő iglói vasgyáros és bányatulajdonos portréja, 1867

olaj, vászon

121*92,5 cm

j.b.l.: Barabás ho.: Ernst aukciós cimke