270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Csendélet őszi gyümölcsökkel

87. Friedlinger Jenő (Orsova, 1890 - ?)

Csendélet őszi gyümölcsökkel

olaj, vászon

68,5*55,5 cm

j.b.l.: Friedlinger J.