270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Virágok kék vázában

230. Körmendi Frim Ervin (Budapest, 1885 - Budapest, 1939)

Virágok kék vázában

olaj, karton

98,5*71,5 cm

j.j.l.: Körmendy Frim E.