270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Szélmalom a falu szélén

231. Iványi - Grünwald Béla műhelye, 1930 körül

Szélmalom a falu szélén

olaj, vászon

60*81 cm

j.j.l.: Iványi Grünwald Béla