270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lányka a mezőn

149. Kubányi Lajos (Alsóesztergály, 1855 - Alsóesztergály, 1912)

Lányka a mezőn

olaj, vászon

19*40 cm

j.k.l.: Kubányi