148. Kárpáthy Jenő (Debrecen, 1870 - Budapest, 1950)
Alkonyi fények a tengernél
olaj, vászon
121*90,5 cm
j.j.l.: Kárpáthy Jenő
festékrétegen kis lepergéssel, kereten kis sérüléssel