270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Alkonyi fények a tengernél

148. Kárpáthy Jenő (Debrecen, 1870 - Budapest, 1950)

Alkonyi fények a tengernél

olaj, vászon

121*90,5 cm

j.j.l.: Kárpáthy Jenő

festékrétegen kis lepergéssel, kereten kis sérüléssel