270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Téli táj, 1849

147. Appian, Adophe (Lyon, 1819 - Lyon, 1898)

Téli táj, 1849

olaj, vászon

45*70 cm

j.j.l.: Appian 1849