200. Kézdi Kovács László (Pusztaalsócikola, 1864 - Budapest, 1942)
"Feleségem a szakácsnők gyöngye" 1893
olaj, vászon
65*51 cm
j.j.l.: Kézdi Kovács L. 1893
ho. felirat: Kézdi Kovács L. Bpest. "feleségem a szakácsnők gyöngye"