270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Piros kendős menyecske, 1923

201. Widder Félix (Arad, 1874 - Budapest, 1939)

Piros kendős menyecske, 1923

olaj, vászon

85*59 cm

j.j.f.: Widder Félix 1923