270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Udvardy Tibor operaénekes (1914-1981) portréja, 1943

188. Szüle Péter (Nagyvárad, 1886 - Budapest, 1944)

Udvardy Tibor operaénekes (1914-1981) portréja, 1943

olaj, vászon

90*68 cm

j.j.k.: Szüle 943