189. Kézdi Kovács Elemér (Budapest, 1898 - USA, ?)
Jelmezes önarckép, 1926
olaj, karton
100*70 cm
j.b.f.: Kézdi K. E. 1926
keret nélkül, sérült, ho: kiállítási cédula 1926