270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Jelmezes önarckép, 1926

189. Kézdi Kovács Elemér (Budapest, 1898 - USA, ?)

Jelmezes önarckép, 1926

olaj, karton

100*70 cm

j.b.f.: Kézdi K. E. 1926

keret nélkül, sérült, ho: kiállítási cédula 1926