270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Fiú portré

190. Révész Imre (Sátoraljaújhely, 1859 - Nagyszőlős, 1945)

Fiú portré

olaj, falemez

25,5*15,5 cm

j.j.l. Révész