270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Kislány babával

191. Zilzer Antal (Pest, 1860 - Budapest, 1921)

Kislány babával

olaj, vászon kartonra ragasztva

63*42 cm

j.j.k.: Zilzer Antal

sérült