270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Árnyas tornác, 1914

192. Ágoston Ernő

Árnyas tornác, 1914

olaj, vászon

74,5*59,5 cm

j.b.l.: Ágoston Szolnok 914