270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Hölgy álarccal, 1859

95. Prinzhofer, August (Sankt Veit an der Glan, 1816 - Kapfenberg, 1855)

Hölgy álarccal, 1859

olaj, vászon

101*79,5 cm

sérült, ho. felirat: August Prinzhofer 1859