270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Vénusz és Ámor VÉDETT

94. Makart, Hans (Salzburg,1840-Bécs,1884)

Vénusz és Ámor VÉDETT

olaj, vászon

125,5*100 cm

j.b.l.: Hans Makart

Irodalom: Gerber Frodl: Hans Makart, Residenz Verlag, Salzburg, 1974. kat. sz. 623. illetve Martin Böhm-Gerbert Frodl-Agnes Husslein-Arco: Hans Makart. Catalogue Raisonné and Monograph, 2013. kat. sz. 650.