94. Makart, Hans (Salzburg,1840-Bécs,1884)
Vénusz és Ámor VÉDETT
olaj, vászon
125,5*100 cm
j.b.l.: Hans Makart
Irodalom: Gerber Frodl: Hans Makart, Residenz Verlag, Salzburg, 1974. kat. sz. 623. illetve Martin Böhm-Gerbert Frodl-Agnes Husslein-Arco: Hans Makart. Catalogue Raisonné and Monograph, 2013. kat. sz. 650.