93. Reni, Guido után, 19. sz.
Beatrice Cenci portréja
olaj, vászon
62*50 cm
faragott, aranyozott florentin keretben, h.o.: viaszpecsét és felirat: Guido Reni műve a római Galleria nationale d'Arte Antica múzeumban található