270. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Beatrice Cenci portréja

93. Reni, Guido után, 19. sz.

Beatrice Cenci portréja

olaj, vászon

62*50 cm

faragott, aranyozott florentin keretben, h.o.: viaszpecsét és felirat: Guido Reni műve a római Galleria nationale d'Arte Antica múzeumban található